Wczytuję dane...

Animonda

W 1991 roku zaczęliśmy z wizją produkcji wysokiej jakości karm dla psów i kotów. Jako część grupy firmy Heristo AG, która została założona jako mały sklep mięsny, Animonda ma swoje korzenie w produkcji mięsa.

Nasz zespół lekarzy weterynarii i dietetyków ściśle współpracuje z ekspertami z wiodących niemieckich i europejskich uniwersytetów, aby zapewnić produkcję wysokiej jakości karmy dla psów i kotów.
Niniejszym, dobro zwierząt jest dla nasz najważniejsze. Dlatego, wszystkie nasze produkty są wytwarzane zgodnie z najnowszymi badaniami naukowymi dotyczącymi zdrowego i odpowiedniego żywienia zwierząt: naturalne, czyste (niezafałszowane) i absolutnie wolne od sztucznych barwników i aromatów. Wybrane świeże składniki są starannie przygotowane, aby zachować składniki odżywcze tak nienaruszone, jak to możliwe.

Zaczynając od zera, Animonda jest już uznanym na całym świecie dostawcą wysokiej jakości karmy dla zwierząt domowych. Do tej pory właściciele psów i kotów z ponad 35 krajów używają produktów Animonda do karmienia swoich zwierząt.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów