Wczytuję dane...
O sklepie
Drops

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą produkującą zabawki dla zwierząt domowych metodą handmade.

 

Co nas zainspirowało do założenia działalności gospodarczej?

Nie co, a raczej kto rzecz jasna :-) Muzą, która nas zainspirowała jest labrador imieniem Drops. Jak powszechnie wiadomo labradory są jedną z bardziej żarłocznych ras. Myśleliśmy co by tu zrobić żeby go zająć jak najdłużej zanim zje wszystkie przysmaczki. Wszystkie zabawki a’la Kong rozpracowywał dosłownie w kilka sekund. W ten sposób narodził się pomysł na matę węchową.

 

Jaki jest nasz kluczowy produkt?

Jest nim wyżej wspomniana mata węchowa. Mamy w naszej stałej ofercie 11 wariantów kolorów, w 2 rozmiarach mat: 40x60 oraz 30x40. Jesteśmy w stanie również wykonać matę w kolorach wybranych przez klienta, aczkolwiek w tym celu należy się z nami skontaktować.

 

Jakie mamy inne produkty?

Zachęcamy również do kupowania szarpaków. Dzięki staranności jaką wkładamy w każdy wypleciony szarpak chcielibyśmy przekazać radość życia psiakom, jak i im najlepszym przyjaciołom.

Pracujemy również nad innymi zabawkami, jednakże na ten moment posiadamy je wyłącznie w formie prototypów. Postaramy się jak najszybciej wprowadzić coś nowego :-)

 

Jaka jest nasza misja?

Pragniemy aby dzięki naszym produktom życie psiaków nabrało barw. Żeby bawiąc się naszymi produktami, pieski były radosne, wesoło machały ogonkami i żeby mordka im się śmiała :-)